Aleksandra Kasprzycka KarmeLove Szczecin oferuje usługi: depilacja pastą cukrową ciała i twarzy, masaż kobido, face massage, sugaring

Masaż Kobido

To prastary japoński rytuał odmładzający stosowany na dworze cesarskim. Jest to niezwykle skuteczny zabieg, który przynosi spektakualarne efekty ujędrnienia, odżywienia i poprawy ukrwienia skóry. Rezulat jest widoczny gołym okiem już po pierwszym masażu. Kobido zwany jest też liftingiem bez skalpela. Zabieg trwa około 1.5 godziny.

Połączenie szkół rosyjskich, izraelskich, dalekowschodnich zebranych w całość. Masaż, którego celem jest nie tyle spłycenie zmarszczek, ile odmłodzenie tkanek, poprawa owalu i tym samym wizualne odjęcie lat. Jest to masaż dający spektakularne efekty, jednak warto przygotować się na to, że nie jest to terapia relaksacyjna,  Działamy na poziomie powięzi, tkanki łącznej i okostnej, więc efekty są zdecydowanie dłuższe niż po innych masażach kosmetycznych. To jednak nie są jedyne jego zalety. Dzięki zabiegom możemy zmniejszać dolegliwości oraz wspomagać leczenie w takich przypadkach jak: